SZKOŁA MAKIJAŻU – fiołkowo mi…

 

Celebrytki pokazują, że w tym sezonie obowiązuje nie tylko jeden (niebieski) trend w makijażach. Fiolety są równie piękne i urzekające.

Helan ma fiolety w swoich propozycjach kolorystycznych zarówno w postaci Podwójnej Kredki – połączenia eyelinera z jednej strony i cienia do powiek z drugiej jak i w Zestawie Cieni do Powiek.

  1. Narysuj wyraźną kreskę ciemniejszym odcieniem Podwójnej Kredki do oczu 82K4 w linii górnych i dolnych rzęs.
  2. Odcieniem Grigio perla z Zestawu Cieni do Powiek 82O2 zaznacz kącik wewnętrzny oka.
  3. Odcień Malva lub Pervinca z tego samego zestawu nanieś na całą górną powiekę, przedłużając kolor w kierunku ku górze i skroni.
  4. Jaśniejszy odcień Podwójnej Kredki 82K4 może zastąpić odcień Malva lub w ciągu dnia można użyć go do poprawienia makijażu.
  5. Aby uzyskać efekt ze zdjęcia dolnego, należy odcieniem Blu z tego samego zestawu cieni zaznaczyć dolną linię rzęs w części kącika zewnętrznego, przedłużając nieco linę na zewnątrz i ku skroni.
  6. Jeżeli chcesz uzyskać efekt taki jak u Natalie Portman trzeba bardzo delikatnie zaznaczyć dolną i górną linię rzęs Eyelinerem 82K5. Efekt jak u Beyonce uzyskasz zaznaczając mocniej Eyelinerem dolną linię rzęs i rozcierając ją gumowym aplikatorem z drugiego końca eyelinera.
  7. Wytuszuj rzęsy Maskarą 82KM.
  8. Taki makijaż nie wymaga dodatków w postaci różu czy szminki. Usta wystarczy delikatnie pociągnąć Błyszczykiem do Ust 82GS1 lub Nawilżającym Błyszczykiem do Ust 82GG2.

Dodaj komentarz