Regeneracja CERY PO ZIMIE

Wiosną cera jest zazwyczaj szara, sucha i zmęczona. Zima nie jest okresem przyjaznym dla skóry – wiatr, mróz, ogrzewanie, dieta uboga w świeże warzywa i owoce.
Helan proponuje całą gamę naturalnych kosmetyków, które szybko przywrócą promienny wygląd skóry.

Pierwszy krok – Superoczyszczanie cery po zimie

SKIN PEEL to 3-fazowy program oczyszczania i nawilżania skóry

HELAN stworzył wyjątkową bazę oczyszczającą i nawilżającą, program, który optymalnie przygotowuje skórę do efektywnego przyjęcia produktów pielęgnacyjnych i regeneracyjnych.

Oczyszczenie skóry jest pierwszym i niezbędnym krokiem w kierunku odzyskania równowagi i jędrności skóry. Pomaga oddychać skórze, wspiera dotlenienie aby wzmacniać zdrowy, promienny wygląd skóry.

SKIN PEEL jest zabiegiem wskazanym dla każdego typu skóry. Składają się na niego 3 różne produkty. Składniki SKIN PEEL zostały opracowane, aby działać synergicznie, zapewniając jasność i promienność skórze, jednocześnie optymalnie przygotowując ją na przyjęcie preparatów linii Elisir Antitempo oraz wszystkich pozostałych linii pielęgnacyjnych. Dzięki tym preparatom skóra ma możliwość maksymalne wykorzystać składniki aplikowane w kremach i uzyskać wyraźnie widoczną poprawę gładkości i jędrności.

Faza 1- przygotowanie

Delikatny Oczyszczający Żel dokładnie usuwa najmniejsze nawet ślady makijażu, kurzu i innych zanieczyszczeń. Należy niewielką ilość żelu nałożyć na zwilżoną twarz, masować przez chwilę i dokładnie spłukać.

Po osuszeniu skóry przystępujemy do drugiej fazy:

Faza 2- odświeżenie

Delikatny Złuszczający Żel usuwa martwe komórki naskórka. Nakładamy niewielką ilość żelu na twarz, wmasowujemy i pozostawiamy na kilka minut, spłukujemy dokładnie i osuszamy skórę.

Czas na ostatnią fazę:

Faza 3- zrównoważenie

Nawilżający Krem-Fluid Przywracający Równowagę odbudowuje naturalną barierę hydrolipidową nakładamy cienką warstwą na skórę twarzy.

Teraz skóra jest gotowa do nałożenia odpowiedniego dla cery kremu pielęgnacyjnego.

 

Dodaj komentarz