Prezentacja HELAN – Opole

Pachną lipy, niebo chyba nigdy nie było tak lazurowe a Słońce dawno już nie emanowało taką energią, trudno nawet o maleńki skrawek kojącego cienia …

Wybiła godz.17.30, w piątkowe popołudnie 6-tego lipca.
Czas na kolejną prezentację w Ambasadzie Urody w Opolu.

W tym ekskluzywnym miejscu, w doborowym towarzystwie klientek SPA, zaprezentowano nowości kosmetyków inspirowanych naturą marki Helan. Wspaniałe zapachy nowych balsamów, olejków, dezodorantów i wód toaletowych do pielęgnacji ciała z linii „I Giardini Segreti” unosiły swoje aromaty nad głowami i miękko spływały chłodząc rozgrzane ramiona i dekolty pań. Woda perfumowana Agrumee przechodziła z rąk do rąk ożywiając grapefruitem i miętą upalne powietrze.
Jak wielka przyjemność może płynąć ze stosowania produktów czystych od chemii i o walorach pielęgnacyjnych najwyższej klasy dowiedziały się koneserki kosmetyków naturalnych. Prawdziwa „uczta” miała swój finał przy stole pełnym kolorowych, smakowitych kosmetyków do makijażu. Tym razem największym powodzeniem cieszyły się podkłady w kompakcie z najwyższym filtrem SPF50, palety cieni w świetlistych odcieniach fioletów, złocistych brązów i optycznie powiększające usta, nawilżające błyszczyki .

Jedna myśl nt. „Prezentacja HELAN – Opole

Dodaj komentarz